Strona archiwalna - MCKiS Jaworzno

 
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • dark color
  • red color

Start arrow Kultura arrow Konkurs Mini Playback Show rozstrzygni?ty
Konkurs Mini Playback Show rozstrzygni?ty Drukuj Poleć znajomemu
15 marca b.r. w Klubie M?odzie?owym MCKiS „Pod???e” odby?a si? kolejna edycja konkursu muzycznego Mini Playback Show, która, jak co roku, dostarczy?a nam wielu wspania?ych emocji i du?o dobrej zabawy.
Zmagania dzieci i m?odzie?y ocenia?o profesjonalne jury w sk?adzie: Ewa Kulikowska, Anna Tekieli oraz Magdalena ?ytek. Jurorzy, przy ocenie poszczególnych prezentacji, brali pod uwag? ruch sceniczny, dobór kostiumu, podobie?stwo do  oryginalnego wykonawcy oraz ogólny wyraz artystyczny. Laureaci  otrzymali  puchary
i nagrody, które zosta?y sfinansowane z bud?etu miasta Jaworzna przy wspó?udziale Stowarzyszenia Równych   Szans  „Sigma”  oraz Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w  Jaworznie

A oto wyniki:

Kategoria wiekowa: 5 – 8 lat

I miejsce: Jan Wojdy?a - Szko?a Podstawowa nr 15,
opiekun: Barbara Martyka,
II miejsce: Zespó? z Przedszkola Miejskiego nr 5,
opiekun: Magdalena Grybo?, Justyna Mazur,
III miejsce: Oliwia Romanowska, Igor Kasperczyk – Szko?a Podstawowa nr 7 z Oddzia?ami Integracyjnymi,
opiekun: Anna Wawrzy?czak

Wyró?nienie: Joanna Beczek – Przedszkole Miejskie nr 9,
opiekun: Lucyna Pytlik, Anna Duda,
Wyró?nienie: Zespó? „Trio” z Przedszkola Miejskiego nr 15 ,
opiekun: Gabriela Horody?ska – Pundor,
Wyró?nienie: Gabriela Michalczewska ze Szko?y Podstawowej nr 15 ,
opiekun: Barbara Martyka,
Wyró?nienie: Zespó? „Szalone dziewczyny” z Przedszkola Miejskiego nr 5,
opiekun: Katarzyna Paw?owska, Martyna P?oszaj.
Wyró?nienie: Zespó? z Przedszkola Miejskiego nr 27,
opiekun: Ewa Zieli?ska, Anna Siedlarz
Wyró?nienie: Zespó? „Zmys?y” z Przedszkola Miejskiego nr 24 z Oddzia?ami Specjalnymi, opiekun: Paulina Kurkowska, Beata Kurdziel,
Wyró?nienie: Gancarczyk Milena ze Szko?y Podstawowej nr 14,
opiekun: Anna Ba?kowska.

Kategoria wiekowa 9- 14 lat:

I miejsce: Zespó? „Szcz??liwa ósemka” ze Szko?y Podstawowej nr 18,
opiekun: Anna Michalska,
II miejsce: Zespó? „Relaksiki” z Klubu MCKiS „Relaks”,
opiekun: Ewelina Karweta,
III miejsce: Nikol B?o?ska ze Szko?y Podstawowej nr 6 ,
opiekun: Beata Kobia?ka
Wyró?nienie: Zespó? „Eska” z Klubu MCKiS „Pod???e”

Wyró?nienie: Warmus Julia z zespo?em tanecznym „Shake” ze Szko?y Podstawowej nr 15 ,
opiekun: Krystyna Malara,
Wyró?nienie: Aleksandra Florczyk ze Szko?y Podstawowej nr 14,
opiekun: Marta Adamiec
Wyró?nienie: Joanna Ziobro ze Szko?y Podstawowej nr 6 ,
opiekun Beata Kobia?ka
Wyró?nienie: Jolanta Tarabu?a, Natalia Krajewska ze Szko?y Podstawowej nr 7 z Oddzia?ami Integracyjnymi, opiekun: Anna Wawrzy?czak.







 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

www.archiwum.sokol.jaw.pl